مهندسی ، ساخت و نصب جرثقیل های دو قلابه برای خودرو سازان (EPCI)

همکاری کیتو با ایران خودرو تبریز , ایران خودرو کرمانشاه , ایران خودرو فارس, ایران خودرو مازندران , پارس خودرو , سایپا , عظیم خودرو , خودرو سازی کارمانیا

مهندسی ، ساخت و نصب جرثقیل های دو قلابه برای خودرو سازان (EPCI)
سال اجرا :  از سال 1389  الی 1397
کارفرما : ایران خودرو تبریز – ایران خودرو کرمانشاه – ایران خودرو فارس- ایران خودرو مازندران – پارس خودرو – سایپا – عظیم خودرو – خودرو سازی کارمانیا و دیگر خودرو سازان
حجم پروژه : امکان سنجی ، طراحی و مهندسی و ساخت و نصب جرثقیل های دو قلابه
محل اجرا : خطوط تولید خودرو در سالن های خودرو سازان ایران

KITO IRAN


مراحل طراحی و مدل سازی :
با توجه به قیمت بالای جرثقیهای دو قلابه کیتو ژاپن با کد فنی TWER2M  و زمان تحویل بالای این نوع از دستگاه ها ، این شرکت با استفاده از تجربیات کارشناسان خود و اخذ تایید های شرکت کیتو ژاپن اقدام به طراحی و ساخت جرثقیل دو قلابه با استفاده از دو دستگاه مجزا چهار کاره و ساخت مدل لینک ارتباطی با فواصل متغیر متناسب با درخواست مشتریان خود نموده است. تمامی مراحل ساخت و تنظیم مکانیزم برق رسانی و کوپل نمودن این دستگاه ها در زمان تحویل به مشتریان کاملا بدون هیچ گونه کم و کاستی آموزش داده خواهد شد.

iran kito
مشخصات فنی پروژه :
جرثقیل های مذکور با توجه مسیر حرکت دستگاه می توان به صورت حرکت در مسیر مستقیم و قابلیت حرکت در مسیر منحنی طراحی و ساخته شوند. برای ساخت این مجموعه می توان از جرثقیل های تمام دو سرعته کیتوژاپن در تناژ های درخواستی استفاده نمود او از یک تابلو برق مجهز به سیستم های خنک کنننده برای کوپل نمودن سیستم برق و اعمال وضعیت استفاده کرد.
همانطور که در عکس زیر قابل مشاهده است می توان تفاوت های فنی و ابعادی و عملکردی  مجموعه طراحی شده برای جرثقیل های دو قلابه این شرکت با نظارت کیتو ژاپن با شرکت های همکار در زمینه تولید جرثقیل‌های زنجیری و دو قلابه را مشاهده نمود.

ایران کیتو

 

بازدید : 935 نفر
Gotop